Bulgaria – Other community, social and personal services – ОПРЕДЕЛЯНЕ НА ОПЕРАТОР ЗА ПРЕДОСТАВЯНЕ И АДМИНИСТРИРАНЕ НА ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА НА ЕЛЕКТРОНЕН НОСИТЕЛ ЗА СЛУЖИТЕЛИТЕ НА „ТРОЛЕЙБУСНИ И АВТОБУСНИ ПРЕВОЗИ“ ЕООД, СТАРА ЗАГОРА
Настоящата процедура се организира и провежда от възложителя с оглед изпълнение на задълженията му към персонала на „Тролейбусни и автобусни превози“ ЕООД, град Стара Загора, съобразно чл. 48 от Колективен трудов договор. Целта на процедурата е избор на изпълнител, който е оператор на ваучери за храна на електронен носител, получил разрешение и осъществяващ дейност по реда и условията на Наредба № 7 от 09.07.2003г. за условията и реда за издаване и отнемане на разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна на хартиен и електронен носител, за издаване на ваучери за храна на електронен носител, характеристиките на издаваните ваучери за храна на електронен носител и осъществяване дейност като оператор от Министерство на финансите /обн. ДВ бр. 66/25.07.2003 г./. В процедурата оферти могат да подават само участници, притежаващи валидно Разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна на електронен носител, издадено по реда на чл. 26, ал. 4 от Наредба № 7 от 09.07.2003г. за условията и реда за издаване и отнемане на разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна на хартиен и електронен носител, за издаване на ваучери за храна на електронен носител, характеристиките на издаваните ваучери за храна на електронен носител и осъществяване дейност като оператор от Министерство на финансите. Изпълнителят на настоящата обществена поръчка, който ще доставя ваучери за храна на електронен носител, следва да има качеството „оператор“ по смисъла на § 1, т.35 Допълнителни разпоредби на Закон за корпоративното подоходно облагане (ДР ЗКПО). Кандидат, чието Разрешение е отнето от МФ и/или се намира в съдебна процедура по чл. 28, ал. 2 от Наредба №7/09.07.2003г. се отстранява от участие в процедурата. Услугата се извършва след писмена заявка и срещу заплащане от Възложителя на ваучери за храна на електронен носител, които ще бъдат зареждани от Изпълнителя на физически електронни носители – персонализирани карти в срок до 5 работни дни от датата на плащането. Възложителят заявява на Изпълнителя необходимия брой персонализирани карти, които следва да му бъдат доставени, съобразно текущия брой на работниците или служителите, които ще ги ползват. Приблизителен брой на служителите, на които ще се предоставят ежемесечно ваучерите за храна на електронен носител за 12 месеца – 352 броя. Стойността на ваучер за храна на електронен носител на един служител – 102,26 евро месечно /до размера на данъчното облекчение по чл.209, ал.1 от ЗКПО/. Крайната стойност на договора за обществена поръчка се формира на база номиналната стойност на поръчаните ваучери, събрана със стойността за предоставянето на карта („пластика“) за зареждане на ваучери на електронен носител, ведно със съпътстващите разходи по нейната доставка и/или поддръжка, съгласно ценовото предложение на избрания изпълнител. Ваучерите за храна на електронен носител ще се доставят след заявка от Възложителя. Средно месечната потребност на ваучери е в размер на 35 995.52 евро /тридесет и пет хиляди, деветстотин деветдесет и пет евро и петдесет и два евроцента/ без ДДС. Те трябва да се използват в максимален брой търговски обекти по см. на пар.1, т.4 от ДР на Наредба № 7/09.07.2003 г. на територията на град Стара Загора. При определяне на необходимите характеристики на предмета на поръчката, ако в обявлението, техническата спецификация, документацията и приложените документи към нея, са посочени конкретен модел, източник или специфичен процес, който характеризира продуктите или услугите, предлагани от конкретен потенциален изпълнител, търговска марка, патент, тип, конкретен произход или производство, да се счита, че към подобно посочване са добавени думите „или еквивалентно/и”. Срокът на валидност на ваучера е максимално допустимият най-дълъг срок съобразно разпоредбата на чл. 38, ал. 2 от Наредба № 7/09.07.2003 г. - не по-дълъг от 12 месеца от датата на издаване на заповедта за получената от оператора индивидуална квота, по която е пре…
The subject of this call for tenders is Security Guard and Reception/Switchboard Services for the premises of the EU-House in Bulgaria The European Commission Representation in Bulgaria, acting also on behalf of the European Parliament Liaison Office, is looking for Security Guard and Reception/Switchboard services for the House of Europe premises in Bulgaria. The objective is the provision of a uniformed and trained, unarmed, security guard service to perform routine protective and access control duties and reception/switchboard services. With the recent events in the past few years in Bulgaria the Security Guard services are very important for the House of Europe. Moreover with the forthcoming opening of Europa Experience in the House of Europe and the change in the level of access to the building the services are becoming increasingly important.
Предметът на поръчката по обособена позиция № 1 включва доставка на автомобил категория М1, Клас AС комби (4+1 места)“ - 1 брой. Определеният изпълнител следва да осигури за своя сметка всички транспортни разходи до мястото посочено за доставка, разходите за придобиване, съответно прехвърляне на правото на собственост върху автомобила на Възложителя, за доставка на автомобила, за транспортиране на автомобила до мястото за доставка, за заплащане на продуктова такса (екотакса), всички разходи за извършване на гаранционна поддръжка в срока на гаранцията (за труд, резервни части и консумативи), разходите за гаранционно (сервизно) обслужване на автомобилите по време на гаранционния срок, както и разходите за отстраняване от Изпълнителя на всички технически неизправности и повреди, възникнали не по вина на Възложителя и покрити от гаранционните условия и гаранционната отговорност на Изпълнителя, както и разходите, свързани с регистрация на автомобилите в КАТ. Срокът за доставка е по предложение на участника, посочен в календарни дни (в цяло число), считано от датата на сключване на договора. Максималният срок за доставка по всяка обособена позиция е: до 180 (сто и осемдесет) календарни дни, считано от датата на сключване на договора до предаването и приемането на МПС-та. Изпълнителят се задължава да регистрира автомобилите в КАТ, в срок до 14 (четиринадесет) календарни дни, считано от приемането и предаването на моторните превозни средства без забележки. Гаранционният срок на автомобилите да не е по-кратък от 5 (пет) години или минимум 150 000 (сто и петдесет хиляди) километра изминат пробег, което от двете събития настъпи първо, считано от датата на приемане на доставка съгласно изискванията на договора. Гаранционният срок на антикорозионното покритие да е не по-малко от 5 години. Подробна информация за описанието, характеристиките и изискванията към изпълнението на поръчката се съдържа в Раздел II. "Технически спецификации и изисквания към изпълнението на обществената поръчката" от документацията за участие.
За дейностите, предмет на договора, изпълнителят следва да се съобрази с изискванията на чл.168 и сл. от ЗУТ: 1. Упражняване на строителен надзор по време на строителството до приемане и въвеждане в експлоатация на съответния строеж в задължителния обхват, регламентиран в ЗУТ и подзаконовите нормативни актове по прилагането му; 2. Участие в съставянето на всички изискуеми актове и протоколи по време на строителството; 3. Осигуряване на технически правоспособни физически лица от екипа му, определени за надзор на строежа по съответните проектни части, за съставянето на актовете и протоколите, регламентирани с Наредба № 3 от 2003 г. за съставяне на актове и протоколи по време на строителството; 4. Осъществяване на контрол относно пълнота и правилно съставяне на актовете и протоколите по време на строителството; 5. Откриване на строителната площадка и определяне на строителната линия и ниво за строежа; 6. Съставяне, попълване, прошнуроване и номериране на страниците на Заповедна книга на строежа ; 7. Упражняване контрол по отношение законосъобразното започване на строежа. Спиране на строежа, когато се изпълнява при условията на чл. 224, ал. 1 и чл. 225, ал. 2 от ЗУТ и в нарушение на изискванията на чл. 169, ал. 1 и 3 от ЗУТ; 8. Осъществяване на контрол относно спазване на изискванията за здравословни и безопасни условия на труд в строителството; 9. Упражняване контрол по отношение недопускането на увреждане на трети лица и имоти вследствие на строителството; 10. Уведомяване на Регионалната дирекция за национален строителен контрол при наличие на нарушение на техническите правила и нормативи, в 3-дневен срок от установяване на нарушението; 11. Извършване на проверка и контрол на доставените и влагани в строежа строителни продукти, с които се осигурява изпълнението на основните изисквания към строежите, определени в приложение I на Регламент (ЕС) № 305/2011 от 9 март 2011 г. за определяне на хармонизирани условия за предлагането на пазара на строителни продукти и за отмяна на Директива 89/106/ЕИО на Съвета (ОВ, L 88/5 от 4 април 2011 г.), както следва: - механично съпротивление и устойчивост на строежа/строителните конструкции и на земната основа при натоварвания по време на строителството и при експлоатационни и сеизмични натоварвания; - безопасност в случай на пожар; - хигиена, здраве и околна среда; - достъпност и безопасност при експлоатация; - защита от шум; - икономия на енергия и топлосъхранение - енергийна ефективност; - устойчиво използване на природните ресурси. 12. Издаване на предписания и заповеди относно строежа, вписване на същите в Заповедната книга на строежа и упражняване на последващ контрол върху изпълнението им; 13. Контрол върху изпълнението на заповеди и предписания, вписани в Заповедната книга на строежа от други компетентни органи и лица; 14. Изпълнение на задълженията, произтичащи за лицето, упражняващо строителен надзор, от разпоредбите на Наредба № 1 от 16 април 2007 г. за обследване на аварии в строителството; 15. Заверка на екзекутивната документация, когато същата отговаря на изискванията на ЗУТ и изпълнените строително-монтажни работи; 16. Организиране провеждането на 72-часови проби при експлоатационни условия като част от процеса на подготовка за въвеждане в експлоатация при необходимост от такива, вкл. съставяне на комисия, подготвяне на заповед на Възложителя и подписване на Протоколи за проведени 72-часовии проба при експлоатационни условия (Приложение № 17 към Наредба № 3 от 2003 г. за съставяне на актове и протоколи по време на строителството) /ако е приложимо/; 17. Осигуряване на услугите на специалисти измежду физически лица, посочени в заверения списък на екипа от правоспособните физически лица, чрез които се упражнява дейността – неразделна част от издаденото на Изпълнителя удостоверение за упражняване на дейностите по чл. 166, ал. 1, т. 1 съгласно чл.166 ал. 2 от ЗУТ, а при необходимост – и услугите на други специалисти; 18. Контрол върху геодезическото заснемане на обекта от Изпълнителя п…
Обектът е на територията на МЕР Пловдив и е в редовна експлоатация, с административен адрес ТДУ Юг, ЮИЗ, гр. Пловдив, бул. „Кукленско шосе” №17 Е. Сервизното обслужване и ремонтите на системите се извършват в ТДУ Юг, Южна индустриална зона /ЮИЗ/, гр. Пловдив, освен ако естеството на повредата или проверката изисква дейности, които да бъдат извършени в база на Участника. Предвижда се поддържане, обслужване и ремонт на пожароизвестителната система и пожарогасителните системи, обхващащи следните дейности: Поддържане и обслужване на ПИС и ПГС, включващо месечни, тримесечни и годишни проверки, които ще се извършват най-късно до 25-то число на съответния календарен месец; Извършване при необходимост и след съгласуване с Възложителя на ремонти на ПИС и ПГС. При първоначалната проверка на ПИС и ПГС, Изпълнителят е необходимо да извърши следното: • Проверка за наличието на дневници на ПИС и ПГС и да ги създаде при липса на такива; • Проверка за наличие на инструкции за експлоатация на ПИС и ПГС; • Да постави стикери с информация за контакт; • Да провери срока на годност на акумулаторните батериии и постави стикери със срока им на годност. В дневника на ПИС и ПГС се отразява всяко посещение за периодична проверка или извънредно посещение, поради други причини. Поддържането и обслужването на ПИС и ПГС в ТДУ ЮГ ще се извършва в съответствие с изискванията на Наредба № 8121з-647/ 01.10.2014 г. за правилата и нормите за пожарна безопасност при експлоатация на обектите и при спазване изискванията на стандартите
Предметът на настоящата поръчка е услуга включваща почистване на сервитутната зона (сервитута), засягаща поземлени имоти в горски и извън горски (урбанизирани, земеделски, защитени, нарушени територии за възстановяване) територии на електропровод (Въздушна Линия (ВЛ)) 220 kV Равногор, част от преносната мрежа на Р България. ВЛ 220 kV Равногор е въведена в експлоатация през 1968 г., представлява връзката между ПАВЕЦ Орфей и п/ст Алеко и се обслужва от Управление МЕР Пловдив, отдел Пазарджик от стълб №1 до стълб №85. ВЛ 220 kV Равногор е с номинално напрежение 220 kV, с една тройка на стълбовната линия с триъгълно разположение на фазовите проводници. Трасето на ВЛ 220 kV Равногор предвидено за почистване преминава през различни категории територии, в т.ч. планински или пресечен терен, до част от които липсват пътища, и достъпа с механизация е затруднен. Почистването на сервитута е дейност, която включва: - отстраняване на дървета, храсти и клони в сервитута, върху поземлени имоти в горски територии, представляващ просека; - отстраняване и подкастряне на единични дървета, храсти и клони в сервитута върху поземлени имоти извън горски територии; - изнасяне на отсечената дървесна маса в лявата и/или дясна граница на сервитута, така че ивицата между крайните проводници да бъде освободена; - сеч и извоз на дървесина до временен склад (дърводобив). Почистването на сервитута (просеката) се налага във връзка с изискванията на чл. 765 от НТЕЕЦМ и Наредба № 16 от 2004 г. за сервитутите на енергийните обекти, чрез премахването на дървета, храсти и издънки и изнасяне на отсечените дървета, клони, храсти, издънки, вършина, отпад, сухата дървесна маса и неизползваема дървесина извън просеката, изискванията на ЗГ и другите подзаконови нормативни документи.