Tendercast
All notices
World Bank Procurement NoticesGlobalInvitation for Bids

Design, Supply and Installation for Edremit (Van) Solar Power Plant (SPP) Project

Ilbank PMU

Scope as published

HALEYE DAVET S RD R LEBLR EHRLER PROJES II - EK FNANSMAN EDREMT (VAN) BELEDYES EDREMT (VAN) G NE ENERJS SANTRAL (GES) PROJES TASARIMI, TEDARK VE KURULUMU S ZLEME NO: EDREMIT-W1 lke : T rkiye Proje Ad: S rd r lebilir ehirler Projesi II - Ek Finansman S zleme Bal : EDREMT (VAN) G NE ENERJS SANTRAL (GES) PROJES TASARIMI, TEDARK VE KURULUMU Kredi No .: P170612 RFB Referans No.: EDREMIT-W1 bu hale lan, Development Business'in dijital saysnda 14 Mart 2018 tarihinde yaymlanan WB2479-03/18 referans no'lu Genel Satnalma Bildirimini (GPN) takiben yaymlanmaktadr. ller Bankas A.. (bundan sonra "Kredi Salayc veya Ana Uygulayc veya LBANK" olarak anlacaktr), D nya Bankas'ndan (IBRD) (bundan sonra "Ana Kredit r veya Banka veya IBRD" olarak anlacaktr) S rd r lebilir ehirler Projesi II-Ek Finansman (P170612) (bundan sonra "SCP2-EF" olarak anlacaktr)- kapsamnda kullanlmak zere kredi temin etmitir. ller Bankas A.., kredinin bir ksmn Edremit Belediyesi (bundan sonra veren veya Edremit Belediyesi olarak anlacaktr) "Edremit (VAN) G ne Enerjisi Santrali (GES) Projesi Tasarm, Tedariki ve Kurulumu (S zleme No: EDREMIT-W1)" iinin finansman i in tahsis etmitir. Edremit Belediyesi, Edremit (VAN) G ne Enerjisi Santrali (GES) Projesi Tasarm, Tedariki ve Kurulumu i i in D nya Bankas satn alma esas ve usulleri dorultusunda, uygun teklif sahiplerini kapal zarf usul teklif vermeye davet etmektedir. in kapsam; Edremit (VAN) G ne Enerjisi Santrali (GES) Projesi Tasarm, Tedariki ve Kurulumu S zleme s resi, Kusur Sorumluluk S resi hari olmak zere 150 (y zelli) takvim g n d r. Kusur Sorumluluk s resi 365 ( y zaltmbe)g nd r. hale, D nya Bankas'nn "Yatrm Projeleri (IPF) Bor lular tarafndan uygulanacak Satnalma Kurallar"na (Kasm 2020 revizyonu) uygun olacak ekilde Teklife ar (RfB) yaplarak ulusal rekabet i ihale y ntemiyle ger ekletirilecek olup, Satn Alma D zenlemelerinde tanmlanan t m Teklif Sahiplerine a ktr. lgilenen uygun Teklif Sahipleri daha ayrntl bilgiyi, Edremit Belediyesi'nin aada belirtilen adresine ahsen ve/veya faks/eposta yoluyla ulaarak alabilir ve mesai saatleri i erisinde (10:00 ile 16:00 saatleri arasnda) ihale dok mann inceleyebilir. lgilenen istekliler, aadaki adrese yazl olarak bavurarak ve 5.000 TL tutarndaki geri demesiz bir creti deyerek T rk e olarak hazrlanan ihale dok mann temin edebilirler. deme y ntemi TR 37 0001 2009 3390 0006 0000 09 (339-HALK BANKASI VAN UBES) IBAN numaral hesabna, S zleme No: EDREMIT-W1 hale Dosya Bedeli i in olduu yazlarak yatrlacak olup, dok man satn almak i in yatrlan bedel, hi bir nedenle iade edilmeyecektir. hale dok man posta/kurye servisi yoluyla veya elden g nderilecektir. Kargo ile g nderilmesi durumunda oluabilecek gecikmelerden Edremit Belediyesi sorumlu olmayacaktr. Tekliflerin en ge 29.09.2026 tarihinde saat 10:00'a kadar aadaki adrese teslim edilmesi gerekmektedir. Elektronik Tekliflere izin verilmeyecektir. Ge teslim edilen Teklifler deerlendirmeye alnmayacaktr. Teklifler, Teklif Sahiplerinin atadklar temsilcileri huzurunda aadaki adreste 29.09.2026 tarihinde ve saat 10:15 'te a lacaktr.Teklif Sahipleri, Tekliflerinin, son teklif verme tarihi ve saatinde veren'e ulamas i in kargoda ve ulamda yaanabilecek gecikmeleri de g z n nde bulundurmalar gerekmektedir. Kargoda ve ulamda oluabilecek gecikmelerden Edremit Belediyesi sorumlu olmayacaktr. T m tekliflerin beraberinde veren'in kabul edecei bir banka tarafndan d zenlenmi 60.000 USD (altmbindolar) veya edeeri bir miktarda "Ge ici Teminat"n sunulmas gerekmektedir. 22.09.2026 tarihinde ve saat: 10:00'da aada belirtilen adreste bir hale ncesi Toplant ger ekletirilecektir. Yukarda atfta bulunulan adres(ler) aada verilmitir: Dok man ncelemesi i in: Van Edremit Belediyesi mar ve ehircilik M d rl Adres : Yeni Cami Mah. G rsel Cad. No: 44 Edremit/VAN Telefon : 444 20 65 E-posta :[email protected] hale ncesi Toplant i in: Van Edremit Belediyesi mar ve ehircilik M d rl Adres : Yeni Cami Mah. G rsel Cad. No : 44 Edremit /VAN Telefon : 444 20 65 E-posta :info@vane…

Deadline
29 Sept 2026(28 days left)
Published
28 Aug 2026(4 days ago)
Contract value
Not published
Location
TU
Reference
OP00465438
First seen
5 hours ago

Classifications

CWRequest for BidsP161915EDREMIT-W1