Tendercast
All notices
TED — Tenders Electronic DailyEUcn-standard

Croatia – Building extension work – Izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji zgrade te uređenju okoliša OŠ Jurja Barakovića Ražanac

ZADARSKA ŽUPANIJA

Scope as published

Predmet nabave je izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji zgrade te uređenju okoliša OŠ Jurja Barakovića Ražanac.

Deadline
21 Sept 2026(18 days left)
Published
31 Aug 2026(3 days ago)
Contract value
€4.9m
Location
Croatia
Reference
600211-2026
First seen
2 hours ago

Classifications

452628004500000045351000454500004521222545214200

Other open notices from this source

TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Croatia – Health services – Sistematski pregledi

Grupa 1. obuhvaća nabavu usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Zagreba i detaljno je specificirana u prilozima ove Dokumentacije o nabavi: Prilogu br. 1. Opis predmeta nabave, Prilogu br. 2.1. Troškovniku za Grupu 1. predmeta nabave, te Prilogu br. 6. Tehničkoj specifikaciji.

Ministarstvo financija, Carinska uprava
Croatia
€300,000
28 Sept 2026(25d)
TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Croatia – Telecommunications services – ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA

Nabava govornih, mješovitih i podatkovnih usluga u pokretnoj elektroničkoj komunikacijskoj mreži i opreme za obveznike središnje javne nabave: Ured predsjednika Republike Hrvatske, Hrvatski sabor, Vlada Republike Hrvatske, uredi i stručne službe Vlade Republike Hrvatske, te tijela državne uprave (ministarstva i državne upravne organizacije).

Središnji državni ured za središnju javnu nabavu
Croatia
€7.2m
28 Sept 2026(25d)