Tendercast

Public contract notices

The full corpus, straight from the official feeds. Use this to check coverage — then set up a profile so you never have to read it again.

21 notices

TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Czechia – Syringes – Předplněné stříkačky s NaCl 0,9%

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky předplněných stříkaček s NaCl 0,9%, v rozsahu dle aktuálních potřeb zadavatele po dobu 4 let. Součástí dodávek je doprava zboží do místa plnění. S vítězným účastníkem bude uzavřena smlouva na dobu 4 let.

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Czechia
CZK 8.0m
29 Sept 2026(29d)
TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Czechia – Engineering design services – Zajištění projektových prací pro TT a metro

Předmětem části 1 Veřejné zakázky je zajištění projektových prací, autorského dozoru a související inženýrské činnosti pro opravy a rekonstrukce objektů ve správě jednotky Stavby a tratě 830000, a to za podmínek a ve lhůtách stanovených v Závazném návrhu rámcové dohody (Příloha č. 2A zadávací dokumentace), v rozsahu Technické specifikace a Jednotkového ceníku pro část 1 Veřejné zakázky. Rámcová dohoda pro část 1 Veřejné zakázky bude uzavřena maximálně se třemi (3) dodavateli.

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Czechia
CZK 380.0m
1 Oct 2026(31d)
TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Czechia – Chemical industry machinery – Válcový kompaktor - OPAKOVANÉ ŘÍZENÍ

Předmětem veřejné zakázky je koupě zařízení pro výrobu granulátů vhodných pro výrobu pevných lékových forem metodou suché granulace poloprovozní velikosti, který umožňuje zpracování malých dávek v rámci výzkumu a vývoje a také výrobu poloprovozních dávek. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace.

Masarykova univerzita
Czechia
CZK 6.1m
23 Sept 2026(23d)
TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Czechia – Catheters – ZP – IR Dodávky katetrů balónkových velkorozměrových a vysokotlakých

Předmětem části č. 1 veřejné zakázky jsou průběžné dodávky speciálního zdravotnického materiálu (SZM) v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění, a to katetrů balónkových velkorozměrových určených pro Oddělení intervenční radiologie - ZRIR.

Institut klinické a experimentální medicíny
Czechia
CZK 3.0m
23 Sept 2026(23d)
TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Czechia – Catheters – Dodávky SZM pro divizi arytmologie II

Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 8, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Czechia
CZK 120.8m
29 Sept 2026(29d)
TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Czechia – Floor-covering work – „DNS na provádění podlahářských, malířských a lakýrnických prací“

Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS bude provádění podlahářských prací v objektech zadavatele včetně dodávek materiálu a souvisejících stavebních prací, přesunu nábytku, likvidace odpadů a závěrečného úklidu dle specifikace uvedené v jednotlivých výzvách. V zavedeném DNS budou jednotlivé útvary ZSMV dle provozních potřeb zadávat konkrétní požadavky na služby podle předmětu plnění.

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
Czechia
CZK 19.2m
TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Czechia – Engineering services – VÝBĚR PROJEKTOVÉHO MANAŽERA K PROJEKTU „BYTOVÝ SOUBOR ČERNÝ MOST – U PARKU, PRAHA 14“ INVESTIČNÍ AKCE PDS Č. 45876

Předmětem veřejné zakázky je zajištění komplexních činností týmu správce stavby / projektového manažera (dále jen „Projektový manažer“) v rámci (projektové) přípravy a realizace projektu „Bytový soubor Černý Most – U Parku, Praha 14“, který zahrnuje rovněž plochu městské a krajinné zeleně s rekreačními aktivitami, a jež má být vystavěn na pozemcích parc. č. 221/500, 902, 903, 905, 548/1, 548/2, 548/3, 893, 221/893, 221/894, 221/895, 221/896, 354, 221/945, 221/946, 221/947, 221/948, 221/949, 375/1, 221/958, 221/959, 221/960, 221/961, 331/962, 221/963, 221/964, 221/943, 221/950, 221/951, 221/952, 221/953, 221/954, 221/955, 221/956, 221/957, 221/944, 221/743, 221/752, 221/742, 221/751, 221/753, 221/754, 221/746, 221/757, 221/744, 221/756, 221/755, 221/747, 904, 221/892, to vše v katastrálním území Černý Most, list vlastnictví č. 85. Předmět činnosti Projektového manažera spočívá v průběžné organizaci, koordinaci, kontrole (zejména kontrola správnosti a úplnosti dokumentace) a řízení projektu v jeho přípravné i realizační fázi v následujících oblastech: - management projektu; - cenový management; - technický dozor investora; - zajištění činností koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi.

Pražská developerská společnost, příspěvková organizace
Czechia
28 Sept 2026(28d)
TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Czechia – Architectural, engineering and surveying services – KoPÚ Žleb

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Žleb, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů. Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí. Předběžně stanovená výměra pozemků řešených v KoPÚ činí 280 ha.

Státní pozemkový úřad
Czechia
CZK 3.3m
23 Sept 2026(23d)
TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Czechia – Exhibition equipment – Nová expozice Muzea MHD ve Střešovicích

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka vybavení expozice a jeho instalace v nové výstavní hale silničních vozidel. Vybavení bude vhodně a didakticky doplňovat vystavená vozidla a poutavou formou seznámí návštěvníky s historií MHD v Praze.

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Czechia
CZK 20.7m
25 Aug 2026
TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Czechia – Electrical, electromagnetic and mechanical treatment – REHABILITACE - Přístroj pro elektroléčbu, elektrostimulaci se zpětnou EMG vazbou a myofeedback terapii pánevního dna II

Dodávka 1 ks přístroje pro elektroléčbu, elektrostimulaci se zpětnou EMG vazbou a myofeedback terapii pánevního dna elektrostimulací nebo tlakovou sondou pro potřeby Rehabilitačního oddělení, Krajské zdravotní, a.s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., spolu s odpovídajícím příslušenstvím. Pozáruční servis na 48 měsíců.

Krajská zdravotní, a.s.
Czechia
21 Sept 2026(21d)
TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Czechia – Construction work – Gymnázium Brno, Řečkovice – rekonstrukce školní budovy

zhotovení stavby rekonstrukce školní budovy“ Gymnázia Brno, Řečkovice (dále též „stavba“) spočívající: a) rekonstrukce stávající budovy školy - provedení přístaveb stravovacího provozu a šaten, zateplení budovy, stavební úpravy stravovacího provozu a související úpravy vstupního prostoru školy, při zachování běžného provozu školy s tím, že stavbou dotčené vnitřní prostory budou provozovatelem pro provádění stavebních prací uvolněny, b) v použití metody BIM včetně zpracování digitálních modelů stavby ve stupni dokumentace skutečného provedení stavby (DSPS), poskytnutí součinnosti při vyhotovení a aktualizacích Plánu realizace BIM (BEP) a využití společného datového prostředí (dále jen „CDE”) poskytnutého objednatelem za účelem ukládání, správy a sdílení informací, a to vše v souladu s BIM protokolem a jeho přílohami č. 2.1-2.3 (součást přílohy č. 2 zadávací dokumentace – obchodní podmínky), c) v zastupování zadavatele v kolaudačním řízení a zajištění vydání kolaudačních rozhodnutí či souhlasů, případně dalších rozhodnutí/souhlasů vztahujících se k předmětu veřejné zakázky, a případné zajištění povolení změny stavby před jejím dokončením a zastupování zadavatele v řízení o změně stavby před jejím dokončením.

Jihomoravský kraj
Czechia
CZK 106.4m
17 Sept 2026(17d)
TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Czechia – Building construction work – „V 00898 – bytové domy Tachov“

Předmětem plnění této veřejné zakázky je kompletní obstarání všech prací, služeb a dodávek souvisejících s projektem Bytové domy 3 NP Urbanity Campus Tachov, evidenční číslo 28200139. Činnosti budou prováděny dle projektové dokumentace a výkazu výměr BD Urbanity zpracovaných projektantem Ing. Radkem Lázničkou, se sídlem Lesní 392, Třebestovice, 289 12, IČO: 74875531, ČKAIT 0012206, autorizace v oboru pozemní stavby; další údaje jsou uvedeny v projektové dokumentaci (dále jen „projektová dokumentace“). Všechny vlastnosti, postupy, požadavky a specifikace jsou uvedeny v návrhu smlouvy o dílo, který je přílohou č. 3 této zadávací dokumentace, a v projektové dokumentaci, která je společně s výkazem výměr přílohou č. 4 této zadávací dokumentace. Projektová dokumentace, včetně její dokladové části, vyjádření dotčených orgánů, správců sítí a dalších souvisejících podkladů, byla zpracována pro širší projektový celek, jehož součástí je rovněž objekt mateřské školy (MŠ). Realizace objektu MŠ však není předmětem této veřejné zakázky. Práce, dodávky a služby, které se vztahují výlučně k objektu MŠ, nejsou zahrnuty do soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a dodavatel je proto v rámci této veřejné zakázky neoceňuje ani nezahrnuje do nabídkové ceny. Případné odkazy na objekt MŠ obsažené v projektové dokumentaci nebo jejích přílohách mají pouze informativní význam vyplývající ze skutečnosti, že tyto dokumenty zachycují širší projektový a povolovací celek, a samy o sobě nezakládají povinnost dodavatele provést práce vztahující se k objektu MŠ. Pro určení věcného rozsahu prací, dodávek a služeb, které jsou předmětem této veřejné zakázky a které mají být dodavatelem oceněny, je rozhodující soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr; projektová dokumentace je současně závazná pro určení technického, materiálového a kvalitativního řešení těch částí stavby, které jsou do předmětu této veřejné zakázky zahrnuty. Tím není dotčena povinnost dodavatele provést případné práce na rozhraní mezi objektem MŠ a ostatními částmi stavby, pokud jsou tyto práce výslovně zahrnuty v soupisu prací této veřejné zakázky. Technický dozor u této zakázky nesmí provádět dodavatel ani osoba s ním propojená.

URBANITY Development Tachov s.r.o.
Czechia
CZK 175.0m
22 Sept 2026(22d)
TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Czechia – Telecommunications services – Mobilní a stacionární služby elektronických komunikací a související dodávky a služby pro statutární město Pardubice na období 4 let

Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování mobilních hlasových a datových telekomunikačních služeb a hlasových a datových služeb v pevném místě pro statutární město Pardubice na období 4 let.

Statutární město Pardubice
Czechia
CZK 208.0m
23 Sept 2026(23d)
TED — Tenders Electronic Dailycn-standard

Czechia – Electronic meters – Výměna stávajících vodoměrů a ITN, instalace odečtových sběrnic, poskytování služeb portálu a rozúčtování SV a TV nákladů ITN v bytových domech ÚMČ Brno Nový Lískovec

Předmětem veřejné zakázky je výměna (demontáž) stávajících rádiových vodoměrů na teplou a studenou vodu (dále jen „TV“ a „SV“) za dodávku a montáž nových vodoměrů s dálkovým odečtem dat, včetně poskytování měsíčních informací o spotřebě. Vodoměry budou osazeny na rozvody vody v instalačních šachticích bytových a nebytových jednotek. Hodnoty spotřeby budou aktivovány prostřednictvím portálové služby (sběrnice dat) a zajištěn přístup do zákaznického portálu, který bude poskytovat měsíční informace o spotřebě jednotlivých příjemců služeb v souladu s platnou legislativou. Dále výměna indikátorů topných nákladů (dále jen „ITN“) za dodávku a montáž nových měřidel s dálkovým odečtem dat, včetně poskytování měsíčních informací o spotřebě a rozúčtovacích služeb v bytových domech na území Zadavatele. Měřidla budou osazena na otopná tělesa jednotlivých bytech a nebytových prostorách, nebo v případě kalorimetrů na potrubí ústředního vytápění. Součástí této veřejné zakázky je také poskytnutí služeb vymezených podmínkami smlouvy o odečítací a rozúčtovací službě v souladu se zákonem č. 67/2013 Sb., zákon, kterým se upravují některé otázky související s poskytováním plnění spojených s užíváním bytů a nebytových prostorů v domě s byty, v platném znění a v souladu s vyhláškou č. 269/2015 Sb., o rozúčtování nákladů ve znění pozdějších předpisů. Smlouva o odečítací a rozúčtovací službě bude uzavřena na dobu 10let (cyklus rádiových modulů a sběrnic), jejíž závazný návrh tvoří přílohu č. 5 zadávací dokumentace. Před zahájením realizace je nutné kontaktovat technika odboru bytového a ostatního hospodářství, který upřesní, které z bytových jednotek budou při realizaci volné (předá klíče), a které bytové jednotky a prostory budou užívány při realizaci nájemci. Vybraný dodavatel (zhotovitel) týden před zahájením prací oznámí nájemníkům, že bude provedena výměna stávajících rádiových měřidel za měřidla s dálkovým odečtem dat. Oznámení bude provedeno formou písemné informace umístěné na viditelné místo (výtah, hlavní dveře, nástěnka). Podrobně je předmět plnění popsán ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.

Statutární město Brno, městská část Brno – Nový Lískovec
Czechia
CZK 6.0m
20 Sept 2026(20d)